1% podatku - 100% korzyści!

strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 0.
1.png

Ochrona przyrody i środowiska ma znaczenie większe, niż się wydaje na pierwszy rzut oka! Natura to nie tylko piękne widoki - to też życie: roślin, zwierząt... i nasze. Każdy z nas może przyczynić do ochrony środowiska naturalnego. Wystarczy przekazać 1% podatku na Ligę Ochrony Przyrody Okręg w Szczecinie. To nic nie kosztuje, zajmuje pół minuty, a ma ogromny wpływ!

Liga Ochrony Przyrody Okręg w Szczecinie od kilkudziesięciu już lat aktywnie uświadamia znaczenie środowiska przyrodniczego wszystkim mieszkańcom województwa zachodniopomorskiego i nie tylko! Staramy się, aby dbanie o przyrodę było nie tylko obowiązkiem, ale i świetną zabawą! Przekazując nam swój 1% podatku pomożesz nam dalej działać, pomożesz dzieciom i młodzieży zrozumieć wartość przyrody, pomożesz przyrodzie dalej się rozwijać i zachwycać nas swoim pięknem!

1% a tyle korzyści! :)

Liga Ochrony Przyrody Okręg w Szczecinie

KRS 0000393142