90 urodziny Ligi Ochrony Przyrody

strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 0.
zubr_small.jpg

Witamy w nowym roku!
I od razu zaczynamy od świętowania, ponieważ 9. stycznia, czyli już jutro, obchodzony jest Ogólnopolski Dzień Ligi Ochrony Przyrody. Bo właśnie tego dnia Liga Ochrony Przyrody zaczęła swoją działalność i jest obecnie najstarszą, najdłużej działającą organizacją ekologiczną w Polsce.

 

W tym roku będzie to dzień szczególny, bo Liga Ochrony Przyrody będzie obchodziła 90-lecie istnienia. Od 9.01.1928r. Liga wraz ze wszystkimi swoimi miłośnikami z ogromnym zaangażowaniem dokłada wszystkich starań w ochronę naszego dobra narodowego – unikalnej polskiej przyrody, o pięknie której coraz częściej zdarza nam się zapominać.

Z tej okazji chcielibyśmy podziękować wszystkim, którzy na przestrzeni lat oddali swoje serce przyrodzie. Tym, którzy przez wiele lat aktywnie uczestniczyli w życiu Ligi, brali udział w różnych akcjach i działaniach na rzecz ochrony przyrody. Chcemy z całego serca podziękować tym, którzy wspierali nas dobrym słowem w lepszych jak i gorszych momentach, inspirowali nas, a swoim zaangażowaniem i oddaniem dodawali sił do dalszego działania.

Mamy nadzieję, że jeszcze przez wiele długich lat będziemy mogli czerpać od Was tę siłę i pociechę, żeby zwrócić je Wam i przyrodzie dwukrotnie silniejsze.

Ale świętować będziemy nie tylko jutro! Tak wyjątkowy jubileusz, 90 lat działalności, zasługuje na wyjątkowe upamiętnienie, dlatego szykujemy wiele atrakcji, które, mamy nadzieję, pozwolą nam zapełnić cały rok. Bądźcie z nami dalej!