9.01. - Dzień Ligi Ochrony Przyrody

strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 24.
636168152522656152_2.png

Dzisiaj obchodzimy Dzień Ligi Ochrony Przyrody!
Jest to najstarsza polska organizacja ekologiczna, działająca od 1928 roku, dlatego zasługuje na swój wyjątkowy dzień w kalendarzu.

Przez tyle lat pracy udało się zrobić wiele dobrego dla polskiej przyrody oraz zasiać miłość do natury w wielu sercach.
Okręg Ligi Ochrony Przyrody w Szczecinie od wielu, wielu lat dokłada wszelkich starań, aby uwrażliwić społeczeństwo, szczególnie jego najmłodszych członków, na potrzeby przyrody i istotę jej ochrony. Przeprowadziliśmy wiele kampanii edukacyjnych, na których przekazywaliśmy rzetelną wiedzę o środowisku, organizowaliśmy szkolenia i konferencje, na których tę wiedzę można pogłębiać, przygotowywaliśmy rozmaite konkursy, zachęcającego do poznania swojego otoczenia i propagujące ekologiczny styl życia oraz wiele, wiele innych działań, których nie sposób wymienić. To wszystko udało się dzięki wsparciu miłośników przyrody, którzy dodają nam otuchy każdego dnia. Biuro Zarządu Ligi Ochrony Przyrody Okręgu w Szczecinie, z okazji tego wyjątkowego dnia, chciałoby serdecznie podziękować wszystkim zaangażowanym w problemy ochrony przyrody i środowiska za wsparcie i aktywny udział w naszych akcjach!

Aleksandra Albińska

Galeria: 
9.01. - Dzień Ligi Ochrony Przyrody