Daty i godziny wyjazdów na kolonie + lista rzeczy niezbędnych koloniście

frog.jpg

daty i godziny wyjazdu na poszczególne turnusy kolonii -
 „Kolonie ekologiczne” Lato 2015"

Szanowni Państwo poniżej na bieżąco zamieszczać będziemy dokładne daty i godniny odjazdów i przyjazdów dzieci w ramach Koloni Ekologicznych. Prosimy o dokładne zapoznanie się z nimi w celu uniknęcia spóźnienia :) Na dole strony znajduje się lista rzeczy niezbędnych koloniście.

• Kolonie ekologiczne w Szklarskiej Porębie (30.06-13.07.2015 r.)
             WYJAZDZbiórka 30.06.2015 r. o godz. 9.00 pod Biurem LOP - ul. Żubrów 1  71-617 Szczecin

POWRÓT: 13.07.2015 -  wyjazd ze Szklarskiej Poręby o godzinie 10.00, planowany przyjad pod biuro LOP ok. godz. 17.00 - w razie wątpliwosci proszę kontaktować się telefonicznie z kadrą.
  • Warsztaty ekologiczne w Zawoi (10.07-23.07.2015 r.)
              WYJAZD: Zbiórka 10.07.2015 r. o godz. 18.15 na peronie II dworca Głównego PKP w Szczecinie - na końcu peronu

POWRÓT: 23.07.2015 o godz. 8.58 (peron dworca głównego PKP, pociąg relacji Zakopane - Szczecin)
  • Warsztaty ekologiczne w Białce Tatrzańskiej (28.07-10.08.2015 r.)
             WYJAZDZbiórka 28.07.2015 r. o godz. 18.00 na peronie II dworca Głównego PKP w Szczecinie - na końcu peronu

POWRÓT: 10.08.2015 o godz. 8.58  peron dworca głównego PKP, pociąg relacji Zakopane - Szczecin)

W co powinien być wyposażony każdy kolonista:

1. Ważna legitymacja szkolna z wpisanym nr PESEL - prosimy aby była na wierzchu ponieważ wychowawcy na dworcu mogą zbierać wszystkie legitymacje, w razie jej braku rodzice muszą pokryć dodatkowe koszty całego biletu;

2. Duży plecak lub torba turystyczna (zamiast ciężkiej walizki) - prosimy aby bagaż nie był większy od dziecka :-);

3. Mały plecak na wędrówki (wielkość, która pomieści kurtkę, ciepłą bluzę, prowiant i napój);

4. Krem z filtrem UV;

5. Peleryna przeciwdeszczowa;

6. Wygodna odzież dostosowana do warunków pogodowych panujących w górach - na ciepłe i chłodniejsze dni;

7. Wygodne obuwie z twardą podeszwą - na górskie wędrówki;

8. Tenisówki, klapki;

9. Strój kąpielowy/ kąpielówki.

10. Ręcznik

Prosimy o przyniesienie na dworzec w dzień wyjazdu 5 zł na zieloną czapeczkę LOP (dzieci, które już wcześniej z nami jeździły i zakupiły czapeczki prosimy o ich zbaranie).

Prosimy, aby nie dawać dzieciom zbyt wartościowych rzeczy na kolonie. Kieszonkowe proszę przekazać wychowawcy przed podróżą
(w kopercie podpisanej imieniem i nazwiskiem dziecka, rozmienione po 10/20 zl)

Wszystkie leki muszą trafić do pielęgniarki - opisane wraz z informacją o zaleceniach dotyczących podawania.

Patrycja Romanowska