Daty i godziny wyjazdu na poszczególne turnusy kolonii - „Kolonie ekologiczne” Lato 2016"

dsc_0410s.jpg

Szanowni Państwo poniżej na bieżąco zamieszczać będziemy dokładne daty i godziny zbiórek oraz przyjazdów dzieci w ramach Kolonii Ekologicznych. Prosimy o dokładne zapoznanie się z nimi w celu uniknięcia spóźnienia :)
Poniżej znajduje się lista rzeczy niezbędnych koloniście.

Kolonie ekologiczne w Szklarskiej Porębie (01.07-14.07.2016 r.)

•   WYJAZDZbiórka 01.07.2016 r. o godz. 9.00 pod Biurem LOP - ul. Żubrów 1  71-617 Szczecin
  •   POWRÓT: 14.07.2015 -  wyjazd ze Szklarskiej Poręby o godzinie 10.00, planowany przyjazd pod biuro LOP ok. godz. 17.00w celu uzyskania dokładniejszych informacji prosimy kontaktować się telefonicznie z kadrą.

Prosimy aby dzieciom jadącym do Szklarskiej Poręby nie pakować na drogę gazowanych napojów i chipsów aby uniknąć problemów żołądkowych, a dzieciom cierpiącym na chorobę lokomocyjną podać Lokomotiv na 24 godziny przed wyjazdem.

Kolonie ekologiczne w Rabce-Zdroju (09.07-22.07.2016 r.)

•  WYJAZD: Zbiórka 09.07.2016 r. o godz. 20.00 w holu dworca Głównego PKP w Szczecinie.
  • POWRÓT: 22.07.2016 o godz. 8.16 (peron dworca głównego PKP, pociąg relacji Zakopane - Szczecin)

Warsztaty ekologiczne w Białce Tatrzańskiej (15.07-28.07.2016 r.)

•  WYJAZDZbiórka 15.07.2016 r. o godz. 20.00 w holu dworca Głównego PKP w Szczecinie - na końcu peronu
  • POWRÓT: 28.07.2016 o godz. 8.16  peron dworca głównego PKP, pociąg relacji Zakopane - Szczecin)

W co powinien być wyposażony każdy kolonista:

1. Ważna legitymacja szkolna z wpisanym nr PESEL - prosimy aby była na wierzchu ponieważ wychowawcy na dworcu mogą zbierać wszystkie legitymacje, w razie jej braku rodzice muszą pokryć dodatkowe koszty całego biletu;

2. Duży plecak lub torba turystyczna (zamiast ciężkiej walizki) - prosimy aby bagaż nie był większy od dziecka :-);

3. Mały plecak na wędrówki (wielkość, która pomieści kurtkę, ciepłą bluzę, prowiant i napój);

4. Krem z filtrem UV;

5. Peleryna przeciwdeszczowa;

6. Wygodna odzież dostosowana do warunków pogodowych panujących w górach - na ciepłe i chłodniejsze dni;

7. Wygodne obuwie z twardą podeszwą - na górskie wędrówki;

8. Tenisówki, klapki;

9. Strój kąpielowy/ kąpielówki.

10. Ręcznik

Prosimy o przyniesienie na dworzec w dzień wyjazdu 5 zł na zieloną czapeczkę LOP (dzieci, które już wcześniej z nami jeździły i zakupiły czapeczki prosimy o ich zabranie).

Prosimy, aby nie dawać dzieciom zbyt wartościowych rzeczy na kolonie. Kieszonkowe proszę przekazać wychowawcy przed podróżą
(w kopercie podpisanej imieniem i nazwiskiem dziecka, rozmienione po 10/20 zł)

Wszystkie leki muszą trafić do pielęgniarki - opisane wraz z informacją o zaleceniach dotyczących podawania.