Dzień Ligi Ochrony Przyrody

strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 0.

Jak co roku dziś, czyli 9. stycznia, obchodzimy Dzień Ligi Ochrony Przyrody. Upamiętnia on rocznicę utworzenia naszej organizacji w 1928 roku. A to znaczy, że już 92 lata wszyscy razem dokładamy wszelkich starań, aby zadbać o dobro naszego środowiska i pielegnować to, co najpiękniejsze w polskiej przyrodzie. W taki dzień jak dziś warto zastanowić się także, co w naszej najbliższej okolicy jest godne uwagi lub czy nie występują rzadkie gatunki zwierząt.
Zapraszamy więc dziś do najbliżsego lasu, żeby trochę pozwiedzać a może przy okazji pozbierać też trochę pozostawionych odpadów ;) Zapraszamy też do parków, w poszukiwaniu wspanialych okazów drzew, które mogą zostać pomnikami przyrody!

Zakochujmy się w przyrodzie każdego dnia i codiennie walczmy o to, by pięknych okoliczności pzyrody było coraz więcej, żebysmy i za rok mogli spotkać się i świętować ;)