Dzień Ziemii

strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 0.

Kochani,

Dzisiaj obchodzimy jeden z najwazniejszych dni w całym przyrodniczym kalendarzu - Dzień Ziemi! Zazwyczaj tego dnia organizowane są różnorodne akcje, które mają pomóc zadbać o nasze środowisko, na przykład wielkie akcje segregacji odpadów czy Sprzątanie Świata w lasach. W tym roku nietesty musimy zadbać o naszą planetę z domu lub zadziałać w pojedynkę, ale warto pamiętać, że nawet najmniejsze działania, powtarzane regularnie i przez różne osoby mogą przynieśc ogromne zmiany, więc zawsze warto się starać ;)

Tegoroczne święto jest wyjątkowe również z innego względu. Wszystkie akcje ekologiczne pod hasłem "Dzień Ziemi" odbywają się już od 50 lat! Każdego roku w takich akcjach brało udział coraz więcej osób, co napawa ogromną dumą.

Aby utrzcić tak wyjątkową roczniczę, uczniowie ze Szkolnego Koła LOP w Szkole Podstawowej Nr 1 w Stargardzie, którzy przez cały rok dzielnie pracują na rzecz środowiska w swojej okolicy, przygotowali specjalne plakaty upamiętniające dzisiejszy szczególny dzień. Mamy ogromną przyjemność pokazać pracę Nikoli Orzechowskiej, przygotwaną specjalnie na tę okazję.

 

Miłego Dnia Ziemi! Dbajmy o naszą planetę i o siebie nawzajem!

 

Galeria: 
Dzień Ziemii