Dzienniczek bioróżnorodności

strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 24.
lpb_logo.png

Informujemy, że rusza kolejny konkurs. Jego uczestnikiem może być każdy uczeń szkoły podstawowej z terenu województwa zachodniopomorskiego, który wypełni Dzienniczek Polnej Bioróżnorodności  i prześle go lub przyniesie do biura LOP do 15-go listopada 2016 r. Dzienniczek dostępny jest w załączniku. Konkurs adresowany jest do dzieci oraz młodzieży ze szkół podstawowych. Konkurs organizowany jest przez Ligę Ochrony Przyrody Okręg w Szczecinie w ramach projektu Zachodniopomorska Liga Polnej Bioróżnorodności dofinansowanej ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie.

 

Konkurs adresowany jest do dzieci oraz młodzieży ze szkół podstawowych i jest przeprowadzony w następujących kategoriach wiekowych:

Kategoria I - szkoła podstawowa, klasy I-III

Kategoria II - szkół podstawowych klas IV-VI

 

Cele konkursu:

- zwrócenie uwagi na potrzebę ochrony bioróżnorodności terenów rolniczych,

- podniesienie świadomości ekologicznej i przyrodniczej dzieci i młodzieży,

- uwrażliwienie dzieci i młodzieży na potrzeby ochrony środowiska naturalnego oraz wyrobienie ekologicznych nawyków ze szczególnym na ochronę zasobów przyrodniczych,

- nabycie przez młodzież umiejętności wyrażania własnych spostrzeżeń i doświadczeń przyrodniczych.

ZałącznikWielkość
dzienniczek_bioroznorodnosci_-_opracowanie_merytoryczne.pdf1.13 MB