II etap Olimpiady Wiedzy Ekologicznej

Szanowni Olimpijczycy, Opiekunowie,

przekazujemy poniżej informacje, otrzymane od Komitetu Głownego OWE, dotyczące II etapu tegorocznej Olimpiady Wiedzy Ekologicznej:

• zgodnie z zapisem Regulaminu XXXVI OWE str.4  -Klauzula w warunkach pandemii, wszyscy uczniowie zakwalifikowani do etapu okręgowego od dnia 17 kwietnia ( tzn. daty, kiedy miał się odbyć tradycyjny etap okręgowy) są zobowiazani do przygotowania  pracy badawczej na wskazany przez KG OWE temat i przesłanie jej w Power Poincie do Komitetu Wojewódzkiego OWE w ciagu trzech tygodni tzn. do 8 maja br.

• temat pracy badawczej zostanie podany na stronie ekoolimpiada.pl  po Świętach Wielkanocnych,

• jednolite kryteria oceny prac uczniów zostaną przesłane przez GK OWE do KW OWE listem poleconym ( z obowiązujacą klauzulą ich poufności)

• po etapie okręgowym najlepsza siódemka autorów prac stanowić będzie reprezentację na finał centralny XXXVI Olimpiady Wiedzy Ekologicznej. Odbędzie się on zgodnie z harmonogramem 4 czerwca 2021 r.

Czekamy więc na tytuł tegorocznych prac! ;) Wszystkim przygotowującym pracę pragniemy doradzić, aby zwrócić szczególną uwagę na właściwe nagranie prazentacji na nośnik - warto sprawdzić zawartość nośnika na innym komputerze - oraz, dla bezpieczeństwa, zapisanie prezentacji również w dodatkowych formatach (starszej wersji PP, PDF, itp.). Życzymy ciekawych pomysłów na pracę badawczą, interesujących realizacji, świetnej zabawy i oczywiście POWODZENIA! ;)