IV edycja Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego „Ojczysta przyroda jest w naszych sercach – kocham polską przyrodę”

Z przyjemnością ogłaszamy kolejną, już IV, edycję konkursu plastycznego „Ojczysta przyroda jest w naszych sercach – kocham polską przyrodę”, wspieranego przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie!

To kolejna okazja, aby przyjrzeć się niezwykłym gatunkom nieodzownie kojarzącymi się z Polską. Takim, które towrzyszą naszej ojczyźnie od lat, w tych najlepszych, ale też trochę słabszych chwilach. Takim, które są naszą dumą i cały czas przypominają o pięknie naszej ojczystej przyrody.

Do konkursu zgłosić się mogą:

- Przedszkolaki;
- Uczniowie klas I-IV,
- Uczniowie klasy V-VIII;
- uczniowie szkół średnich;
- podopieczni placówek oświatowo-wychowawczych.

Na prace czekamy do 4 listopa.

Wszystkie szczegóły znajdują się w regulaminie konkursu poniżej! Tam też znajdziecie piękne opisy przyrodniczych symboli narodowych! ;)

Trzymamy kciuki!

regulamin_-_konkrs_plastyczny_2021.pdf218.18 KB