Karty kwalifikacyjne na kolonie 2018!

Zawoja

Poniżej zamieszczamy nowe wzory kart kwalifikacyjnych na poszczególne turnusy kolonii ekologicznych 2018. Rodziców, którzy zapisali już dzieci telefonicznie lub osobiście w naszym biurze, prosimy o ich wydrukowanie, wypełnienie i dostarczenie do biura LOP (pocztą lub osobiście) w terminie do 2 tygodni przed rozpoczęciem turnusu. Prosimy o zwrócenie uwagi na to, że karty musi wypełnić także wychowawca klasy.

Osoby zainteresowane naszą ofertą letniego wypoczynku dla dzieci zachęcamy do kontaktu telefonicznie pod nr  91 422 46 91 lub pocztą elektroniczną: biuro@lop.szczecin.pl

Posiadamy jeszcze wolne miejsca na wszystkie turnusy:

CENA KAŻDEGO TURNUSU: 1500,00 zł - możliwa płatność w ratach

DLA CZŁONKÓW LOP 100 ZŁ ZNIŻKI

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizacji wypoczynku dzieci, wykwalifikowaną kadrę. Wypoczynek nadzorowany przez Kuratorium Oświaty

karta_kwalifikacyjna_nowa_koscielisko.pdf548.86 KB
karta_kwalifikacyjna_nowa_zawoja.pdf548.58 KB