Karty kwalifikacyjne na letnie kolonie z Ligą Ochrony Przyrody

przelom.jpg

Poniżej zamieszczamy karty kwalifikacyjne na poszczególne turnusy kolonii ekologicznych 2015. Rodziców, którzy zapisali już dzieci telefonicznie lub osobiście w naszym biurze, prosimy o ich wydrukowanie, wypenienie i dostarczenie do biura LOP (pocztą lub osobiście) w terminie do 2 tygodni przed rozpoczeciem turnusu. Prosimy o zwrócenie uwagi na to, że karty musi wypełnić także lekarz i wychowawca klasy.

Osoby zainteresowane naszą ofertą letniego wypoczynku dla dzieci zachęcamy do kontaktu telefonicznie pod nr  91 422 46 91 lub pocztą elektroniczną: buro@lop.szczecin.pl

Posiadamy jeszcze wolne miejsca na wszystkie turnusy:

CENA KAŻDEGO TURNUSU: 1400,00 zł - możliwa płatność w ratach

DLA CZŁONKÓW LOP 100 ZŁ ZNIŻKI

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizacji wypoczynku dzieci, wykwalifikowaną kadrę. Wypoczynek nadzorowany przez Kuratorium Oświaty

Patrycja Romanowska

karta_kwalifikacyjna_szklarska_p_2015.pdf37.48 KB