Kolonia w Zawoi - informacje organizacyjne

Kochani,

przedstawiamy najwazniejsze informacje organizacyjne dotyczące zbliżającego się wyjazdu do Zawoi!

Zbiórka: 13.07.2021 o godzinie 19:15 w holu głównym PKP w Szczecinie

Wyjazd: godzina 20:10.

Powrót: 26.07.2021 o godz. 7:32 (odbiór dzieci z peronu, pociąg relacji Zakopane - Szczecin)

W związku z panującymi nadal obostrzeniami dzieci OBOWIĄZKOWO muszą posiadać maseczki. Do podpisania przez rodziców będzie również specjalne oświadczenie COVID.

Dodatkowo, tradycyjnie już, dzieci powinny być wyposażone w zielone czapeczki LOP: do kupienia (15 zł) lub do zabrania z poprzednich kolonii ;)

W co powinien być wyposażony każdy kolonista:
1. Ważna legitymacja szkolna z wpisanym nr PESEL – prosimy, aby była na wierzchu, ponieważ wychowawcy na dworcu mogą zbierać wszystkie legitymacje, w razie jej braku rodzice muszą pokryć dodatkowe koszty całego biletu.
2. Duży plecak lub torba turystyczna (zamiast ciężkiej walizki) – prosimy, aby bagaż nie był większy od dziecka :-)
3. Mały plecak na wędrówki (wielkość, która pomieści kurtkę, ciepłą bluzę, prowiant i napój).
4. Krem z filtrem UV.
5. Peleryna/kurtka przeciwdeszczowa.
6. Wygodna odzież dostosowana do warunków pogodowych panujących w górach - na ciepłe i chłodniejsze dni.
7. Wygodne obuwie z twardą podeszwą - na górskie wędrówki.
8. Tenisówki, klapki.
9. Strój kąpielowy/kąpielówki.
10. Ręcznik.

DODATKOWE INFORMACJE

Prosimy, aby dzieciom jadącym na kolonie nie pakować na drogę gazowanych napojów i chipsów, aby uniknąć problemów żołądkowych, a dzieciom cierpiącym na chorobę lokomocyjną podać Lokomotiv na 24 godziny przed wyjazdem.

Wszystkie leki muszą trafić do pielęgniarki - opisane wraz z informacją o zaleceniach dotyczących podawania. W przypadku szczególnych informacji dotyczących zdrowia (np. silne alergie) również prosimy o rozmowę w pielęgniarką i wychowawcą.

Prosimy, aby nie dawać dzieciom zbyt wartościowych rzeczy na kolonię. Kieszonkowe proszę przekazać wychowawcy przed podróżą (w kopercie podpisanej imieniem i nazwiskiem dziecka oraz przekazaną kwotą, rozmienione po 10/20 zł).

Już nie możemy się doczekać! Do zobaczenia!