Kolonie w Białce Tatrzańskiej!

strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 0.
kolonie.jpg

Letnie kolonie z Ligą Ochrony Przyrody to wspaniały i pełen atrakcji wypoczynek dla dzieci i młodzieży od pierwszej klasy szkoły podstawowej do końca gimnazjum. Ponad dwudziestoletnie doświadczenie w organizacji wypoczynku, nadzór Kuratorium Oświaty, wykwalifikowana kadra, całodobowa opieka medyczna oraz nieposzlakowana opinia gwarantują bezpieczeństwo w trakcie pobytu i realizacji bogatego programu turnusu.

Z przyjemnością przedstawiamy wstępny program kolonii w Białce Tatrzańskiej w terminie 16.07.-
- 29.07.2018r. Zastrzegamy, że program może ulec zmianie w zależności od formy uczestników oraz oczywiście pogody, ale zapewniamy, że i tak będzie mnóstwo atrakcji! :)

BIAŁKA TATRZAŃSKA – malownicza miejscowość podhalańska położona na Pogórzu Bukowińskim nad przepiękną i czystą rzeką Białką. Miejscowość z widokiem na panoramę Tatr. Zakwaterowanie w Domu Wypoczynkowym „POD TATRAMI” (34-405 Białka Tatrzańska, ul. Środkowa 49, tel. 18 26 54 345), usytuowanym w pobliżu wielu szlaków turystycznych oraz terenów bardzo cennych przyrodniczo. Na miejscu w ośrodku stół do gry w bilard i tenisa stołowego oraz boiska i plac zabaw. Dodatkowe informacje na stronie internetowej: www.podtatrami.pl
Podczas licznych wycieczek pieszych i autokarowych uczestnicy poznają kulturę i folklor regionu, jego walory przyrodnicze oraz inne atrakcje związane z kolonijną rekreacją. Koloniści zdobędą Wysoki Wierch, Kotelnicę, Czarną Górę oraz zwiedzą rezerwaty przyrody "Przełom Białki" i "Rzeka Białka". Dla zainteresowanych za dodatkową opłatą możliwość pobytu w nowoczesnych basenach termalnych "Bania" w Białce Tatrzańskiej (dodatkowy koszt 39 zł).
W trakcie pobytu zapewniamy dwie całodniowe wycieczki autokarowe, na przykład do:
Zakopanego - Tatrzańskiego Parku Narodowego (Krupówki, Mała i Wielka Krokiew, wjazd na Gubałówkę lub przejście nad Morskie Oko), Szczawnicy i Pienińskiego Parku Narodowego (wjazd na Palenicę, rejs po jeziorze Czorsztyńskim, elektrownia wodna na zaporze w Niedzicy lub zwiedzanie Wąwozu Homole, ruiny zamku w Czorsztynie i Zamek Dunajec w Niedzicy,).
W czasie trwania turnusu będą odbywały się liczne gry, turnieje oraz zajęcia sportowe, artystyczne i warsztatowe związane z różnorodną tematyką, a także liczne konkursy. Ponadto nie zabraknie takich atrakcji jak dyskoteki, ognisko z pieczoną kiełbaską i innych imprez kolonijnych według pomysłów uczestników.

W cenie turnusu:
- dojazd ze Szczecina do ośrodka i powrót,
- pobyt (noclegi, 4 posiłki dziennie)
- ciekawy program turnusu, liczne atrakcje oprócz wymienionych w ofercie dodatkowo płatnych parków rozrywki
- liczne wycieczki piesze i autokarowe,
- ogniska, dyskoteki i konkursy z nagrodami,
- ubezpieczenie NNW

Zapraszamy!