Kolonie w Kościelisku!

strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 0.
Kolonie z LOP

Letnie kolonie z Ligą Ochrony Przyrody to wspaniały i pełen atrakcji wypoczynek dla dzieci i młodzieży od pierwszej klasy szkoły podstawowej do końca gimnazjum. Ponad dwudziestoletnie doświadczenie w organizacji wypoczynku, nadzór Kuratorium Oświaty, wykwalifikowana kadra, całodobowa opieka medyczna oraz nieposzlakowana opinia gwarantują bezpieczeństwo w trakcie pobytu i realizacji bogatego programu turnusu.

Z przyjemnością przedstawiamy wstępny program kolonii w Kościelisku w terminie 29.06.-12.07.2018r. Zastrzegamy, że program może ulec zmianie w zależności od formy uczestników oraz oczywiście pogody, ale zapewniamy, że i tak będzie mnóstwo atrakcji! :)

KOŚCIELISKO– miejscowość wypoczynkowa z widokiem na panoramę Tatr, położona tuż obok Zakopanego. Dom Wypoczynkowy „HARNAŚ II”[ul. St. Nędzy Kubińca 105a i b, Kościelisko] położony jest w bezpośrednim sąsiedztwie najbardziej malowniczych dolin Tatrzańskiego Parku Narodowego. Na miejscu w ośrodku jest stołówka oraz świetlice zapewniające ciekawą organizację czasu wolnego. Dodatkowe informacje: http://www.zakopane-harnas.pl
       Podczas licznych wycieczek uczestnicy poznają kulturę i folklor regionu, walory przyrodnicze oraz inne atrakcje związane z kolonijną rekreacją. Koloniści zobaczą wiele ciekawych miejsc m. in. wspaniałe górskie panoramy podczas wjazdu kolejką na Butorowy Wierch oraz zdobywania Gubałówki, najpiękniejsze Tatrzańskie doliny rzeczne jak Dolina Chochołowska i Kościeliska, Morskie Oko, zagadkowe zakątki podczas eksploatacji Jaskini Mroźnej i dary Ziemi podczas wypoczynku na Kąpielisku Geotermalnym Polana Szymoszkowa (dodatkowy koszt 20zł)
W trakcie pobytu zapewniamy dwie całodniowe wycieczki, na przykład autokarową do Czorsztyna i Pienińskiego Parku Narodowego (zwiedzanie Wąwozu Homole, Zamki w Niedzicy i Czorsztynie, Zapora na Dunajcu) oraz do Zakopanego(Krupówki, Krzywa Chata, Muzeum Tatrzańskie, Wielka i Mała Krokiew).

          W czasie trwania turnusu będą odbywały się liczne gry, turnieje, rozgrywki oraz zajęcia sportowe, artystyczne i warsztatowe związane z różnorodną tematyką, a także rozmaitych konkursów. Dla najlepszych nagrody książkowe i rzeczowe. Ponadto nie zabraknie takich atrakcji jak dyskoteki, ognisko
z pieczoną kiełbaską i innych imprez kolonijnych według pomysłów uczestników. Możliwa zmiana w programie w zależności od warunków pogodowych i innych czynników.

W cenie turnusu:

 

- dojazd ze Szczecina do ośrodka i powrót,  
- pobyt (noclegi, 4 posiłki dziennie)
- ciekawy program turnusu, liczne atrakcje oprócz wymienionych w ofercie dodatkowo płatnych parków rozrywki
- liczne wycieczki piesze i autokarowe,
- ogniska, dyskoteki i konkursy z nagrodami,
- ubezpieczenie NNW