Kolonie - wakacje z LOP

strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 0.

Kochani Młodzi Miłośnicy Przyrody!

Zeszły rok był dla wszystkich bardzo trudny. Nie udało nam się zorganizować wakacyjnych wyjazdów, na które od kilkunastu już lat zabieraliśmy dzieci i młodzież. Dlatego w tym roku chcielibyśmy zorganizować przynajmniej jeden wyjazd - wszystko jednak zależy od Was, od ilości chętnych ;)

Wstępny plan jest taki, aby kolonie zorganizować w lipcu w Zawoi w zaufanym ośrodku. Wiemy, że w obecnej sytuacji właściciele ośrodka kładą bardzo duży nacisk na przestrzeganie wszystkich zaleceń sanitarnych i zapewnienie gościom komfortowego i bezpiecznego wypoczynku. Wszystkie pomieszczenia są regularnie ozonowane i dezynfekowane, pilnowany jest reżim sanitarny wśród obsługi i gości, dlatego ufamy, że będzie zapewnione najwyższe bezpieczeństwo.

Zanim jednak zaczniemy organizować kolonie i przyjmować zapisy musimy się trochę rozeznać, czy wśród Was, naszych członków i przyjaciół, znajdą się chętni, którzy zechcą się wyrwać z nami na dwutygodniowy wyjazd ;) Jeśli będzie odpowiednia liczba chętnych to dołożymy wszelkich starań, aby zorganizować ciekawy i bezpieczny wyjazd ;) Prosimy więc się do nas zgłaszać, kto byłby zorganizowany takim wyjazdem. Możecie się kontaktować mailowo - biuro@lop.szczecin.pl lub telefonicznie - 91 422 46 91 (jednak pracujemy zdalnie, więc nie zawsze można nas zastać pod telefonem ;)

Czekamy gorąco na odzew z Waszej strony, bo bardzo chcielibyśmy się już z Wami spotkać!