Komunikat

strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 0.

Kochani, w związku z panującą sytuacją, w trosce o zdrowie nas wszystkich zamykamy biuro LOP w Szczecinie w tym tygodniu. W dniach 16.03.-27.03. nie będziemy pracować w biurze na Żubrów 1, ale nadal możecie kontaktować się z nami pod adresem mailowym biuro@lop.szczecin.pl oraz w pilnych sprawach pod numerem telefonu: 602 600 588, 724 246 840.

 

Informujemy, że na razie nie odwołujemy żadnych z zaplanowanych przez nas wydarzeń: finału wojewódzkiego Olimpiady Wiedzy Ekologicznej (25 kwietnia) oraz kolonii w Szklarskiej Porębie i Kościelisku (lipiec). Mamy nadzieję, że do tego czasu sytuacja zostaie opanowana i bezpiecznie będziemy mogli przeprowadzić konkurs i zorganizować wspaniałe wakacje. W dalszym ciągu przyjmujemy zapisy na wyjazdy głęboko wierząc, że za chwilę wszystko wróci do normy.

 

Sytuacja zmienia się bardzo szybko i dynamicznie, więc o wszelkich zmianiach wynikacjących z zachowania względów bezpieczeństwa będziemy Was informować naychmiast. Mamy nadzieję, że następny komunikat będzie o tym, że wszyscy wracamy do normalnego życia. W tym czasie postaramy się podsunąć kilka pomysłów, jak zadbać o środowisko nawet w domu ;)

 

Życzymy dużo spokoju, kreatywności i przede wszystkim zdrowia! ;)