Konferencja "Segreguję, odzyskuję, nie marnuję"

strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 0.

Liga Ochrony Przyrody Okręg w Szczecinie wraz z Zachodniopomorskim Centrum Doskonalenia Nauczycieli serdecznie zapraszają wszystkich chętnych nauczycieli - Opiekunów Kół LOP do udziału w konferencji "Segreguję, odzyskuję, nie marnuję" realizowanej w ramach kampanii "Segreguję, odzyskuję, nie marnuję" dofinansowanej ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie.

W trakcie konferencji odbędą się trzy wykłady o tematyce odpadowej, segregacji a także poruszania tych kwestii w podstawach programowych i dydaktyce. Odbędzie się także krótka uroczystość przeznaczona dla nauczycieli opiekunów kół LOP, w trakcie której chcielibyśmy z całego serca podziękować im za ich aktywną działalność i trud włożony w kształtowanie szacunku do przyrody u tych najmłodszych jak i tych trochę starszych pociech :)

Spotkanie odbędzie się w czwartek, 26.10.2017 r. o godzinie 12:00 w ZCDN w Szczecinie.

Sponsorem tej konferencji jest także Zarząd Portów Morskich Szczecin i Świnoujście. Serdecznie dziękujemy za wsparcie naszej inicjatywy i okazane serce dla przyrody!

Do zobaczenia na konferencji!