Konferencja "Walory przyrodnicze i zagrożenia Doliny Dolnej Odry"

strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 0.
konferencja_pge_2017.jpg

27-go września 2017 roku o godzinie 10.30 w sali konferencyjnej siedziby PGEiK Oddział Zespołu Dolna Odra w Nowym Czarnowie odbyła się konferencja przyrodnicza "Walory przyrodnicze i zagrożenia Doliny Dolnej Odry" dla pracowników PGEiK Oddziału Zespołu Elektrowni Dolna Odra, leśników, nauczycieli oraz przedstawicieli ośrodków edukacji ekologicznej. Spotkanie połączone było z uroczystym wręczeniem srebrnej Odznaki Honorowej Gryfa Zachodniopomorskiego dla Pani Renaty Wiśniewskiej. 

Konferencja rozpoczęła się od uroczystego odznaczenia naszej wyjątkowo aktywnej i zasłużonej członkini Pani Renaty Wiśniewskiej. Srebrną Odznakę Gryfa Zachodniopomorskiego Pani Renacie wręczyła Pani Ewa Dudar - Radna Województwa Zachodniopomorskiego. Serdecznie gratulujemy pani Renacie jej zaangażowania, pracowitości, chęci dzielenia się zdobytą wiedzą z najmłodszymi Szczecinianami. 
Następnie uczestnicy konferencji wysłuchali poszczególnych wykładów:
- Przyroda Parku Krajobrazowego Dolina Dolnej Odry przygotowanego i wygłoszonego przez Panią dr Karolinę Bloom z Zespołu Parków Krajobrazowych Dolina Dolnej Odry,
- Zrównoważona turystyka w Parku Krajobrazowym Dolina Dolnej Odry  przygotowanego i wygłoszonego przez mgr Igora Szakowskiego z Zespołu Parków Krajobrazowych Dolina Dolnej Odry,
- Doliny rzeczne zachodniej części Pomorza w świetle ich rosnącej funkcji w systemie ochrony przyrody przygotowanego i wygłoszonego przez dr inż. Elżbietę Duszę-Zwolińską z Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Szczecińskiego.

Wszyscy przybyli goście otrzymali teczki konferencyjne wraz z licznymi materiałami edukacyjnymi oraz zaświadczenia o uczestnictwie w konferencji.

Konferencja odbyła się w ramach umowy sponsoringowej z PGE GEiK z siedzibą w Bełchatowie i przychylności Dyrekcji PGEiK Oddziału Zespół Elektrowni Dolna Odra. Za wsparcie i umożliwienie przeprowadzenia konferencji serdecznie dziękujemy. Mamy nadzieję, że wiedza przekazana przez wykładowców przyczyni się do wzbudzenia chęci ochrony środowiska. Fotorelacja z wydarzenia dostępna jest w linku poniżej
https://www.facebook.com/506240616102793/photos/pcb.1537076363019208/153...
 

Galeria: 
Sponsor konferencji