Konkursy LOP!

strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 0.
Mój Las

Hej, hej, hej! Rozpoczął się nowy rok szkolny, a my od razu ruszamy z konkursami, póki macie jeszcze dużo energii!

Na pierwszy rzut przypominamy, że nadal trwa konkurs "Prezent dla środowiska - przyjaciel lasu". Jest to konkurs, który w tym roku zastępuje "Kto jest EKO"! Wszystkie wypracowane nawyki proekologiczne można wprowadzić teraz w trochę innej formie - pokażcie, jak w lesie można dbać o środowisko i że może to być świetna zabawa, która przynosi ogromne korzyści. Termin nadsyłania prac mija 20. września.

Druga informacja - ogłoszenie wyników konkursu "Domki dla owadów" nastapi w okolicach końca września, ze względu na przedłużony termin nadsyłania prac. Są świetne, dlatego potrzebujemy jeszcze trochę czasu, żeby wybrać te najlepsze ;)

Trzecia informacja - Szkolne i Przedszkolne Koła LOP niech już szykują kroniki ze swojej działalności w minionym roku, bo wkrótce też wrzucimy regulaminy konkursów na najaktywniejsze koła.

I czwarta, ostatnia informacja - śledźcie uważnie naszą stronę i profil na facebooku, bo czekają na Was jeszcze dwa konkursu - plastyczny dla najmłodszych i fotograficzny dla tych trochę starszych.

Bądźcie w gotowości!