Konkursy na nowy rok szkolny

strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 24.

Drodzy uczniowie i przedszkolaki!

Zaczął się nowy rok szkolny, pierwsze lekcje już za nami! Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was kilka konkursów, w związku z naszą nową kampanią. Tym razem chcemy zwrócić Waszą uwagę na to, co jest w zasadzie niewidoczne - na powietrze! Powietrze, które nas otacza ma się niestety coraz gorzej... Przyroda trochę nam pomaga, ale pora dołożyć cegiełkę od siebie, pomóc przyrodzie w ciężkiej pracy i przy okazji sobie ;)

Jesteśmy ciekawi, jakie macie pomysły i jak je realizujecie. Będziecie się mogli pochwalić właśnie w naszych konkursach:

• Plastycznym "Jak dbamy o czyste powietrze" - dla najmłodszych,
  • Kreatywnym "Dobry klimat dla czystego powietrza" - na film, dla trochę starszych,
  • zespołowym "Co wisi w powietrzu?" - dla grup ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych,
  • oraz "Działania na rzecz ochrony powietrza" - dla naszych oddziałów terenowych.

Regulaminy wszystkich konkursów dostępne są poniżej. O szczegóły można dowiadywać się w naszym biurze, pod numerem telefonu 91 422 46 91 lub na mailu: biuro@lop.szczecin.pl

Serdecznie zapraszamy i życzymy wszystkim powodzenia!

regulamin_konkursu_co_wisi_w_powietrzu.pdf177.47 KB
regulamin_konkursu_dla_oddzialow_lop.pdf178.5 KB