Letnie kolonie ekologiczne w Białce Tatrzańskiej w terminie 28.07 – 10.08.2015

bialka.jpg

Letnie kolonie z Ligą Ochrony Przyrody to wspaniały  i pełen atrakcji wypoczynek dla dzieci i młodzieży od pierwszej klasy szkoły podstawowej do końca gimnazjum. Ponad dwudziestoletnie doświadczenie w organizacji wypoczynku, nadzór Kuratorium Oświaty, wykwalifikowana kadra, całodobowa opieka medyczna oraz nieposzlakowana opinia gwarantują bezpieczeństwo w trakcie pobytu i realizacji bogatego programu turnusu.

Białka Tatrzańska– malownicza miejscowość podhalańska położona na Pogórzu Bukowińskim nad przepiękną i czystą rzeką Białką, z widokiem na panoramę Tatr, oddalona o ok. 20 km od Zakopanego.

Dom Wypoczynkowy „POD TATRAMI”  (34-405 Białka Tatrzańska, ul. Środkowa 49, tel. 18 26 54 345 http://www.podtatrami.pl), usytuowany jest w pobliżu wielu szlaków turystycznych oraz terenów bardzo cennych przyrodniczo. Na miejscu w ośrodku stół do gry w bilard i tenisa stołowego, boisko do siatkówki, koszykówki iDodatkowe informacje na stronie internetowej:

Atrakcyjny program:

Podczas licznych wycieczek pieszych i autokarowych uczestnicy poznają kulturę i folklor regionu, jego walory przyrodnicze oraz inne atrakcje związane z kolonijną rekreacją. Koloniści zdobędą Wysoki Wierch, Kotelnicę, Czarną Górę oraz zwiedzą rezerwaty przyrody "Przełom Białki" i "Rzeka Białka". Dla zainteresowanych za dodatkową opłatą możliwość pobytu w nowoczesnych basenach termalnych "Bania" w Białce Tatrzańskiej ( dodatkowy koszt 25 zł).

W trakcie pobytu zapewniamy dwie całodniowe wycieczki autokarowe, na przykład do:

•  Zakopanego - Tatrzańskiego Parku Narodowego (Krupówki, Mała i Wielka Krokiew lub Morskie Oko),
  •  Szczawnicy i Pienińskiego Parku Narodowego (wjazd na Palenicę, zwiedzanie Wąwozu Homole lubZamki w Niedzicy i Czorsztynie, Zapora na Dunajcu, Sromowce Wyżne).

W czasie trwania turnusu będą odbywały się liczne gry, turnieje, rozgrywki, oraz zajęcia sportowe, artystyczne i warsztatowe związane z ochroną przyrody i ekologią, a także różnorodne konkursy. Dla najlepszych nagrody książkowe i rzeczowe. Ponadto nie zabraknie takich atrakcji jak dyskoteki, ognisko z pieczoną kiełbaską i innych imprez kolonijnych według pomysłów uczestników.

W cenie turnusu:

- dojazd ze Szczecina do ośrodka i powrót,
- pobyt (noclegi, 4 posiłki dziennie)
- ciekawy program turnusu, liczne atrakcje oprócz wymienionych w ofercie dodatkowo płatnych parków rozrywki
- liczne wycieczki piesze i autokarowe,
- ogniska, dyskoteki i konkursy z nagrodami,
- ubezpieczenie NNW

KOSZT TRURNUSU - 1400,00 zł (dla członków LOP 100 zł zniżki) - mozliwość płatności w ratach

W celu sprawdzenia dostępności miejsc i zapisania dziecka prosimy o kontakt z naszym biurem: trl. 91 422 46 91 lub biuro@lop.szczecin.pl

Patrycja Romanowska

karta_kwalifikacyjna_bialka_2015.pdf38.65 KB