Letnie kolonie ekologiczne w Zawoi w terminie 10.07 – 23.07.2015 r.

modrys_0.jpg

Letnie kolonie z Ligą Ochrony Przyrody to wspaniały  i pełen atrakcji wypoczynek dla dzieci i młodzieży od pierwszej klasy szkoły podstawowej do końca gimnazjum. Ponad dwudziestoletnie doświadczenie w organizacji wypoczynku, nadzór Kuratorium Oświaty, wykwalifikowana kadra, całodobowa opieka medyczna oraz nieposzlakowana opinia gwarantują bezpieczeństwo w trakcie pobytu i realizacji bogatego programu turnusu.

Zawoja –  miejscowości o unikalnych walorach klimatycznych i krajobrazowych położonej we wschodniej części Beskidu Żywieckiego u podnóża „Królowej Beskidów” - Babiej Góry. Największa pod względem powierzchni wieś w Polsce.

Pensjonat „MODRYS”  (34-222 Zawoja 2528, tel. 33 483 3251 http://www.modrys.pl ) usytuowany jest w bezpośrednim sąsiedztwie Babiogórskiego Parku Narodowego i wyciągów narciarskich oraz węzłów szlaków turystycznych. Na miejscu w pensjonacie  świetlica ze stołem do gry w bilard i tenisa stołowego, boisko do siatkówki, koszykówki i piłki nożnej oraz grill. Zakwaterowanie w pokojach 2, 3, 4, 6 osobowych z łazienką. Dodatkowe informacje na stronie internetowej: www.modrys.pl

Atrakcyjny program:

Podczas licznych wycieczek pieszych i autokarowych uczestnicy poznają kulturę i folklor regionu, jego walory przyrodnicze oraz inne atrakcje związane z kolonijną rekreacją.  Zobaczą wiele ciekawych miejsc m. in. wspaniałe górskie panoramy, wypas owiec i wyrób oscypków na Hali Barankowej, malowniczy wodospad, Halę Śmietanową i Krupową oraz Muzeum Babiogórskiego Parku Narodowego z jego alpinarium, zdobędą Babią Górę, odwiedzą Park Daniela Czarnego.

W trakcie pobytu zapewniamy dwie całodniowe wycieczki autokarowe, na przykład do:

•  Rabki-Zdroju, w trakcie zwiedzanie skansenu taboru kolejowego w Chabówce,  Parku Zdrojowego, muzeum Orkana, zabawa w Parku Rozrywki Rabkoland,
  •  Szczawnicy i Pienińskiego Parku Narodowego (wjazd na Palenicę, zwiedzanie Wąwozu Homole lubZamki w Niedzicy i Czorsztynie, Zapora na Dunajcu, Sromowce Wyżne).

W czasie trwania turnusu będą odbywały się liczne gry, turnieje, rozgrywki, oraz zajęcia sportowe, artystyczne i warsztatowe związane z ochroną przyrody i ekologią, a także różnorodne konkursy. Dla najlepszych nagrody książkowe i rzeczowe. Ponadto nie zabraknie takich atrakcji jak dyskoteki, ognisko z pieczoną kiełbaską i innych imprez kolonijnych według pomysłów uczestników.

W cenie turnusu:

- dojazd ze Szczecina do ośrodka i powrót,
- pobyt (noclegi, 4 posiłki dziennie)
- ciekawy program turnusu, liczne atrakcje oprócz wymienionych w ofercie dodatkowo płatnych parków rozrywki
- liczne wycieczki piesze i autokarowe,
- ogniska, dyskoteki i konkursy z nagrodami,
- ubezpieczenie NNW

KOSZT TRURNUSU - 1400,00 zł (dla członków LOP 100 zł zniżki) - mozliwość płatności w ratach

W celu sprawdzenia dostępności miejsc i zapisania dziecka prosimy o kontakt z naszym biurem: trl. 91 422 46 91 lub biuro@lop.szczecin.pl

Patrycja Romanowska

karta_kwalifikacyjna_zawoja_2015.pdf37.45 KB