Letnie kolonie "Warsztaty ekologiczne" - lato 2015

strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 0.
kolonie.jpg

Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież ze szkół podstawowych i gimnazjum do udziału w tegorocznej edycji letnich kolonii. W tym roku organizujemy trzy turnusy  w pięknych, polskich górach. Będzie też trochę nowości. Mamy już terminy i miejsca turnusów:

  • Kolonie ekologiczne w Szklarskiej Porębie – miejscowości  o alpejskim klimacie położonej na stokach Gór Izerskich i Karkonoszy - mieście ducha gór i wodospadów, pełnym atrakcji dla najmłodszych.
    Ośrodek Wypoczynkowy „SIŁA” http://www.sila.wszklarskiej.pl, termin: 30.06 – 13.07.2015
  • Kolonie ekologiczne w Zawoi -  miejscowości o unikalnych walorach klimatycznych i krajobrazowych położonej we wschodniej części Beskidu Żywieckiego u podnóża „Królowej Beskidów” - Babiej Góry.
    Pensjonat „Modrys” http://modrys.pl/, termin: 10.07 – 23.07.2015
  • Kolonie ekologiczne w Białce Tatrzańskiej – popularnej i malowniczej miejscowości podhalańskiej położonej na Pogórzu Bukowińskim nad przepiękną i czystą rzeką Białką z widokiem na panoramę Tatr.  
    Dom Wypoczynkowy „Pod Tatrami” http://www.podtatrami.pl, termin: 28.07 – 10.08.2015

CENA KAŻDEGO TURNUSU: 1400,00 zł (pomniejszona w zalezności od miejsca zamieszkania o dofinansowanie z Urzędów Miast i gmin woj, zachodniopomorskiego) - możliwa płatność w ratach

DLA CZŁONKÓW LOP 100 ZŁ ZNIŻKI 

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizacji wypoczynku dzieci, wykwalifikowaną kadrę. Wypoczynek nadzorowany przez Kuratorium Oświaty

W CENIE TURNUSU:
- dojazd ze Szczecina do ośrodka i powrót,    
- pobyt (noclegi, 4 posiłki dziennie)
- ciekawy program turnusu, atrakcje,  
- liczne wycieczki piesze i autokarowe,
- ogniska, dyskoteki i konkursy z nagrodami,  
- ubezpieczenie NNW
 
Zapisy w biurze LOP lub pod nr tel. 91 422 46 91, informacje można uzyskać także pisząc do nas na adres: biuro@lop.szczecin.pl
 
ZAPRASZAMY!!! 

Patrycja Romanowska