LETNIE KOLONIE „WARSZTATY EKOLOGICZNE” z Ligą Ochrony Przyrody

strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 24.
ulotka

Zapraszamy dzieci i młodzież ze szkoły podstawowej i gimnazjum do udziału w letnich koloniach – Warsztatach ekologicznych z Ligą Ochrony Przyrody. Organizowane przez nas kolonie to głównie aktywny wypoczynek, ale jest w nich także czas na zdobywanie praktycznej wiedzy i nawyków proekologicznych. Wpływają na to bardzo atrakcyjne turystycznie i przyrodniczo tereny, na których znajdują się wybrane przez nas ośrodki wypoczynkowe i wspaniały klimat polskich gór.

Podczas licznych wycieczek pieszych i autokarowych uczestnicy poznają kulturę i folklor wybranego regionu oraz jego walory przyrodnicze. Ponadto nie zabraknie takich atrakcji jak dyskoteki, ognisko z pieczoną kiełbaską i inne imprezy kolonijne według pomysłów uczestników.

Tego lata odbędą się następujące turnusy:

•  Wisła - Dom Wczasowy „Limba” - termin: 04.07 – 17.07.2012,  cena: 1.250,00 zł       http://www.dwlimba.pl
  •  Sromowce Wyżne - Ośrodek Wypoczynkowy „Orle Gniazdo”, termin: 09.07 - 22.07.2012, cena: 1.350,00 zł      www.orlegniazdo.czorsztyn.pl
  •  Białka Tatrzańska - Dom Wypoczynkowy „Pod Tatrami”, termin: 18.07 – 31.07.2012, cena: 1.300,00 zł     www.podtatrami.pl
  •  Zawoja - Dom Wypoczynkowy „Wiktoria”, termin: 25.07 – 07.08.2012, cena: 1.150,00 zł    www.zawoja.com.pl/wiktoria

Dla członków LOP 200 zł zniżki na wszystkie turnusy!!!