Letnie kolonie z LOP!

strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 0.
kolonie.png

Przychodzimy do Was z bardzo przyjemną informacją! Od przyszłego tygodnia ruszają zapisy na letnie kolonie z Ligą Ochrony Przyrody! Jak zwykle ruszamy podbijać górskie szlaki i zdobywać szczyty, a na ten rok przygotowaliśmy dla Was dwa tygodniowe turnusy w Szklarskiej Porębie i w Kościelisku!

 

Szklarska Poręba

01.07. - 14.07.2020r.

Ośrodek Wypoczynkowy "Siła"

 

Kościelisko

17.07. - 30.07.2020r.

Dom Wczasowy "Harnaś II"

 

Cena każdego z turnusów: 1650 zł, ale dla członków Ligi mamy zniżkę 100 zł ;) 

Cena obejmuje: dojazd (tam i z powrotem), pobyt (wyżywienie i noclegi), program i jego realizację podczas trwania turnusu oraz ubezpieczenie NWW.

W czasie trwania każdego z turnusów będą odbywały się liczne gry, turnieje, rozgrywki oraz zajęcia sportowe, artystyczne i warsztatowe związane z różnorodną tematyką, a także rozmaitych konkursów. Dla najlepszych nagrody książkowe i rzeczowe. Ponadto nie zabraknie takich atrakcji jak dyskoteki, ognisko z pieczoną kiełbaską i innych imprez kolonijnych według pomysłów uczestników.

Szklarska poręba to znana miejscowość o alpejskim klimacie położona na stokach Gór Izerskich i Karkonoszy. Miasto ducha gór, wspaniałych minerałów i wodospadów, pełne atrakcji dla dzieci i młodzieży. W trakcje kolonii w Szklarskiej Porębie uczestnicy zobaczą między innymi wspaniałe górskie panoramy i wodospady Kamieńczyka i Szklarki, odwiedzą muzeum minerałów, Karkonoskie Centrum Edukacji Ekologicznej i hutę szkła, Żelazny Tygiel Wolański, Starą Chatę Wolańską oraz park rozrywki – Park Ducha Gór.

Kościelisko jest miejscowością wypoczynkową z widokiem na panoramę Tatr, położona tuż obok Zakopanego. W czasie turnusu uczestnicy zobaczą niezwykłe tatrzańskie panoramy np. podczas wjazdu kolejką na Butorowy Wierch oraz zdobywania Gubałówki, najpiękniejsze Tatrzańskie doliny rzeczne jak Dolina Chochołowska i Kościeliska, Morskie Oko i zagadkowe zakątki podczas eksploatacji Jaskini Mroźnej.

 

Serdecznie zachęcamy do zapisów! Jesteśmy do dyspozycji pod telefonem (91 422 46 91) i pod adresem mailowy (biuro@lop.szczecin.pl).