Nagroda Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie

strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 0.
statuetka_s.jpg

Co za wyróżnienie! Z ogromną dumą i wzruszeniem informujemy, że Liga Ochrony Przyrody Okręg w Szczecinie otrzymała specjalną nagrodę z rąk Prezesa Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie. Z okazji 25-lecia działalności i wspierania inicjatyw proekologicznych WFOŚ postanowił wyróżnić te organizacje i przedsiębiorstwa, które w szczególny sposób przyczyniają się do poprawy stanu jakości środowiska w naszym regionie.

Jest nam niezwykle miło poinformować, że udało nam się zdobyć II miejsce w kategorii: edukacja ekologiczna, ustępując jedynie... Komendzie Wojewódzkiej Policji w Szczecinie ;) 

W trakcie uroczystej gali Pan Prezes Zbyszek Kimel i Pani Wiceprezes Danuta Chodyniecka odebrali pamiątkową statuetkę i dyplom. Dziękujemy serdecznie za zaufanie okazane nam przez lata i docenienie pracy, jaką wkładamy w wypracowanie wśród naszego społeczeństwa szacunku do przyrody, ciągłego dokształcania i rozwijania wiedzy przyrodniczej i ekologicznej oraz ukazywania piękna i wartości środowiska, w którym żyjemy ;) Obiecujemy, że w dalszym ciągu będziemy dokładać wszelkich starań, aby miłośników przyrody wśród nas było jak najwięcej ;)