Najlepiej pracujące Szkolne Koła LOP 2016/17!

dscf5525_s.jpg

1.12.2017r. w siedzibie Ligi Ochrony Przyrody w Szczecinie odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu na „Najlepiej pracujące Szkolne Koło LOP w roku szkolnym 2016/17”. Jak co roku nauczyciele-opiekunowie Kół LOP wraz ze swoimi podopiecznymi zadziwili nas rozmaitością podejmowanych działań.

Innowacyjne sposoby zachęcania do ekologicznego stylu życia oraz pielęgnowania i dbania o przyrodę są właśnie tym, czego potrzeba nam w obecnych czasach, dlatego cieszymy się, że nasze Koła LOP nieustannie dążą do odnajdywania nowych pomysłów, w jaki spossób możemy pomóc środowisku. Wśród nadesłanych prac było sporo takich, które nas zachwyciły i wybór tych najlepszych nie był prosty.

Z tego powodu w tegorocznej edycji konkursu postanowiliśmy w kategorii 'szkoły podstawowe' nagrodzić I miejscem dwa koła:

- SK LOP w Szkole Podstawowej nr 1 w Stargardzie, opiekun: Lilianna Janeczek,

- SK LOP w Szkole Podstawowej w Strachocinie, opiekun: Marta Jaroszek-Małecka.

II miejsce:

- SK LOP w Szkole Podstawowej nr 3 w Nowogardzie, opiekun: Agnieszka Białczak,

III miejsce:

- SK LOP w Szkole Podstawowej w Żabnicy, opiekun: Maria Chrobak.

W kategorii zespoły szkół najlepsze było SK LOP w Zespole Szkół w Kliniskach Wielkich pod opieką Pani Anny Mikuś, a w kategorii szkoły ponadgimnazjalne SK LOP w Zespole Szkół w Łobzie pod opieką Jolanty Abramowskiej.

Głównym sponsorem nagród w tegorocznej edycji konkursu był Powiat Stargardzki, o czym zostali poinformowani wszyscy uczestnicy spotkania, oraz Liga Ochrony Przyrody Okręg w Szczecinie.

Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom i życzymy dużo sił i pomysłów na dalszą pracę!