Nasz członek wspierający z wyróżnieniem!

strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 0.

Jest nam niezwykle miło poinformowac, że firma, która wspiera nasze działania od wielu, wielu lat otrzymała niezwykłe wyróżnienie! Przedsiębiorstwo Goodvalley Agro, które swoją siedzibę ma w Przechlewie zostało wyróżnione certyfikatem "Zerowy ślad węglowy!" Znaczy to mniej więcej tyle, że wszystkie działania podjętę przez firmę przyczyniaja się o redukcji w całości wpływu gazów cieplarnianych, które powstają w trkacie produkcji ;)

W dzisiejszych czasach wpływ na  atmosferę jest niezwykle istotny i w zasadzie ciężko go uniknąć. Tym bardziej jesteśmy dumni z osiągnięcia firmy Goodvalley, ponieważ wymagało to niezwykle ogromnje ilości pracy i kreatywności. Teraz możemy pochwalić się, że wspiera nas firma, która umiejętnie łączy zrównoważoną produkcję żywności o najwyższej jakości z dbaniem o środowisko naturalne!

 

Jeszcze raz gratukujemy!