Nowe Koło LOP w Przedszkolu im. Zajączka Złocieniaszka w Złociencu

pz.jpg

Miło nam poinformować, że w Przedszkolu im. Zajączka Złocieniaszka w Złocieńcu powstało nowe Koło LOP prowadzone przez Panią Annę Michałek. Pani Anna wdrożyła w swojej grupie - Niedźwiadki opracowaną przez siebie innowację "Maluszki w krainie przyrody" (dla dzieci 3- i 4-letnich) zatwierdzoną przez Kuratorium Oświaty w Szczecinie.  Oprócz tego opracowała dla swojego Koła Program Przedszkolnego Koła LOP dla dzieci w wieku przedszkolnym na rok szkolny 2015/2016. Do jego realizacji dołączyła również jej koleżanka, prowadząca Koło w oddziale I - "Wiewióreczki".

Od września Opiekun Koła LOP prowadził i koordynował wiele ciekawych akcji na terenie przedszkola, np. akcja "Kasztan" (zbiórka kasztanów), programu "Święto Drzewa 2015" (akcja sadzenia drzewek), "Dnia Leśnika" połączonego z prelekcją o dokarmianiu ptaków i budową karmników.

Życzymy dalszych ciekawych pomysłów i pry okazji serdecznie zachęcamy wszystkich nauczycieli (szkolnych i przedszkolnych) do zakładania Kół na terenie swoich placówek.

Patrycja Romanowska