Razem, by chronić przyrodę!

strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 0.
forest_sky_vie.jpg

Mamy do przekazania wspaniałą wiadomość!
W pierwszy weekend października  działacze Ligi Ochrony Przyrody Okręg w Szczecinie i Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Szczecinie postanowili podjąć wspólne działania na rzecz ochrony przyrody w naszym regionie. Na specjalne zaproszenie RDLP w Szczecinie Zarząd Ligi jak i najaktywniejsi działacze pojawili się w Ośrodku Szkoleniowo-Wypoczynkowym "Bażyna". Tam mieliśmy okazję przedyskutować i przeanalizować wspólne obszary działań. W trakcie panelu dyskusyjnego i w kuluarach nadleśniczowie z różnych części naszego województwa i przedstawiciele oddziałów terenowych LOP rozpatrywali możliwości podjęcia wspólnych starań na rzecz środowiska i wiedzy przyrodniczej wśród społeczeństwa.

Wynikiem spotkania działaczy Ligi i pracowników RDLP było podpisanie listu intencyjnego o wzajemnej pomocy przez Dyrektora Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Szczecienie - Pana Andrzeja Szelążka - i Prezesa Zarządu Ligi Ochrony Przyrody Okręgu w Szczecinie - Pana Zbyszka Kimela.

Jesteśmy szczęśliwi, że tak duża organizacja, z całych sił dbająca o nasze lasy zechciała wesprzeć nas w naszych działaniach. Cieszymy się, że my będziemy mogli podzielić się naszym doświadczeniem i pomysłami przy szerzeniu wiedzy o lesie w rzetelny i fachowy sposób z najlepszego źródła. Jesteśmy pewni, że wspólny wysiłek przyniesie wspaniałe rezultaty i już nie możemy doczekać się pierszych, razem podjętych prac. Bo razem możemy więcej!