"Razem, w trosce o wodę"

strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 0.
"Razem, w trosce o wodę"

Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Szczecinie wraz Ligą Ochrony Przyrody Okręg w Szczecinie zaprasza na konsultacje społeczne.

Głównym celem konsultacji jest wypracowanie do 2009 r., przy współudziale ogółu społeczeństwa, planu gospodarowania wodami na obszarze regionu wodnego Dolnej Odry i Przymorza Zachodniego, który będzie uwzględniał wszystkie rodzaje działań, niezbędnych do osiągnięcia dobrego stanu wód do roku 2015. Zapewnienie realizacji tego celu wymaga aktywnego włączenia społeczeństwa lokalnego do procesu podejmowania decyzji poprzez informowanie i konsultowanie z nim wszelkich przedsięwzięć z zakresu gospodarowania wodami.

Rozpoczęta w dniu 22 grudnia 2006 r. I tura konsultacji społecznych dotyczy dokumentu pn.:

"Harmonogram i program prac związanych ze sporządzeniem planów gospodarowania wodami dla obszarów dorzeczy wraz z zestawieniem działań, które należy przeprowadzić w drodze konsultacji społecznych".

Swoje opinie na temat ww. dokumentu oraz innych związanych z problematyką gospodarki wodnej spraw, mogą Państwo wyrazić na interaktywnym forum dyskusyjnym www.rzgw.szczecin.pl/forum/. Zapraszamy również do wypełnienia, znajdującej się tam ankiety.

Więcej informacji o samym procesie udziału społeczeństwa w gospodarce wodnej znajdą Państwo na stronie internetowej www.rzgw.szczecin.pl w zakładce Udział Społeczeństwa.