SPRAWOZDANIE ZE SZKOLENIA "WYCHOWANIE DZIECI I MŁODZIEŻY W ZGODZIE Z PRZYRODĄ Z POMOCĄ LIGI OCHRONY PRZYRODY"

strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 24.

Szkolenie, zorganizowane przez ZO LOP w Szczecinie, odbyło się 9 czerwca 2010 roku w Edukacyjnej Pracowni Przyrodniczej "Na Głębokim". Adresowane było do Opiekunów szkolnych i przedszkolnych Kół LOP, dyrektorów placówek, w których takie Koła działają oraz dla nauczycieli przyrody i biologii, którzy są zainteresowani założeniem Koła. Szkolenie z zakresu edukacji ekologicznej: "Wychowanie dzieci i młodzieży w zgodzie z przyrodą z pomocą Ligi Ochrony Przyrody" zrealizowane zostało w ramach projektu "Szczecińska Sieć Edukacji Ekologicznej Na Rzecz Środowiska" z UM Szczecin.

W jego trakcie wygłoszone zostały prelekcje na temat działalności edukacyjnej Ligi Ochrony Przyrody, zakładania, prowadzenia i organizacji Kół LOP w szkołach i przedszkolach oraz ciekawych metod edukacji ekologicznej, które można wykorzystać podczas zajęć z dziećmi i młodzieżą. Wszyscy uczestnicy otrzymali wiele ciekawych materiałów edukacyjnych.

Galeria: