Uroczyste podsumowanie konkursów

strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 24.
artykul.jpg

W dniu 9.12.2016 r. o godzinie 11.00 w Zachodniopomorskim Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Szczecinie odbyło się uroczyste podsumowanie konkursów:

- „Kto jest eko, ten zajdzie daleko”,

- na plakat „Polna Bioróżnorodność”,

- na scenariusz „Lekcja o bioróżnorodności”,

- „Dzienniczek Bioróżnorodności”,

- na najaktywniejsze Szkolne Koło LOP-u.

Na spotkanie przybyli laureaci, wyróżnieni w poszczególnych konkursach wraz z rodzicami i opiekunami Szkolnych Kół LOP. W czasie uroczystości wręczane były atrakcyjne nagrody sponsorowane ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie, budżetu Gminy Kobylanka oraz z budżetu Powiatu Stargardzkiego.

Wspólnie spędzony czas umilił nam występ przedszkolaków z grupy „Biedronki” wykład Pani Renaty Wiśniewskiej na temat działalności ekologicznej Przedszkola nr 3 „Pentliczek” w Szczeciniie. Pani Małgorzata Majewskiej z ZCDN-u przedstawiła sposoby przygotowania karty pracy na  temat oceny stanu środowiska przyrodniczego. Pani Marta Jaroszek-Małecka przedstawiła nam w jaki sposób robić doświadczenia i eksperymenty ekologiczne z młodzieżą.

Fotorelacja ze spotkania dostępna na naszej stronie na facebooku. Link znajduje się poniżej https://www.facebook.com/pg/Liga-Ochrony-Przyrody-Okr%C4%99g-w-Szczecini...