UROCZYSTE PODSUMOWANIE XXIII EDYCJI KONKURSU "MÓJ LAS" - ETAPU WOJEWÓDZKIEGO

Uroczyste podsumowanie XXIII edycji konkursu "Mój Las" - etapu wojewódzkiego odbyło się 21 maja 2010 roku w Gimnazjum nr 6 przy w Szczecinie. Na uroczystość przybyli finaliści oraz uczestnicy konkursu wraz z opiekunami, członkowie Zarządu Okręgu Ligi Ochrony Przyrody w Szczecinie oraz przedstawiciele Urzędu Miejskiego w Szczecinie (ogółem 75 osób).

Finał rozpoczął się od występu szkolnego zespołu muzycznego. Gospodarzem uroczystości była Pani Ewa Dobrzycka - Dyrektor gimnazjum. Interesującym urozmaiceniem uroczystości była prezentacja multimedialna pod tytułem "Dendroflora Pomorza Zachodniego" przedstawiona przez doktora Marcina Kubusa.

Laureatom i uczestnikom konkursu dyplomy wręczali Prezes Zarządu Okręgu LOP - Pan Władysław Krzempek oraz przedstawicielka Urzędu Miejskiego - Pani Iza Cichuńska. Laureaci otrzymali atrakcyjne nagrody ufundowane przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska w ramach kampanii edukacyjnej "Przyrodę Poznać i Zrozumieć", Urząd Miasta w Szczecinie w ramach projektu "Szczecińska Sieć Edukacji Ekologicznej na Rzecz Środowiska", oraz Zarząd Okręgu LOP. Nagrody książkowe zostały ufundowane przez Regionalną Dyrekcję Lasów Państwowych w Szczecinie.

Na zakończenie konkursu uczestnicy obejrzeli przedstawienie zorganizowane przez szkolne kółko teatralne i wysłuchali występu wokalnego ucznia gimnazjum nr 6 - laureata "Szansy na Sukces".

Galeria: