VII GMINNY TURNIEJ EKOLOGICZNY "Z PRZYRODĄ ZA PAN BRAT"

Dnia 22 kwietnia 2010 roku w Szkole Podstawowej nr 3 w Myśliborzu odbył się VII Gminny Turniej Ekologiczny "Z PRZYRODĄ ZA PAN BRAT" dla uczniów klas trzecich szkół podstawowych.

Do turnieju przystąpiły czteroosobowe drużyny z pięciu szkół podstawowych. Uczestnicy zmagali się z wieloma zadaniami o różnym poziomie trudności. Elementem turnieju były także konkurencje sportowe utrwalające umiejętność "ekologicznych zachowań". Podczas turnieju przy Szkole Podstawowej nr 3 zostały posadzone drzewka na pamiątkę spotkania.

Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz ufundowane przez sponsorów nagrody.

Galeria:
VII GMINNY TURNIEJ EKOLOGICZNY "Z PRZYRODĄ ZA PAN BRAT"