Ważne informacje w sprawie Olimpiady Wiedzy Ekologicznej

owe.jpg

Szanowni Państwo,

w obliczu zagrożenia epidemiologicznego w trosce o zdrowie nas wszystkich Główny Komitet OWE, mając na względzie wytyczne Ministerstwa Edukacji Narodowej, podjął decyzję o ODWOŁANIU ETAPU REGIONALNEGO OWE, który zaplanowany był na dzień 25 kwietnia.

Liczymy, iż nadal będzie możliwy do przeprowadzenia etap ogólnopolski w terminie czerwcowym. Uczestnicy tego etapu - czyli siódemka reprezentantów województwa, która zwykle była wyłanina w etapie regionalnym, tym razem zostanie wytypowana na podstawie przeprowadzonego etapu podstawowego. Siedmioro uczniów, którzy w teście w etapie szkolnym uzyskali najwięcej punktów w całym województwie będą mogli uczestniczyć w etapie centralnym. W razie konieczności przeprowadzona będzie dogrywka (w jednym terminie we wszystkich województwach), o czym szkoły i opiekunowie zostaną poinformowani.

Jest nam bardzo przykro, że nie będziemy mogli przeprowadzić eliminacji w tradycyjny sposób i nie będziemy mieli okazji spotkać się ze wszystkimi utalentowanymi i posiadającymi ogromną wiedzę ekologiczną uczniami. Stoimi jednak w obliczu wyjątkowej sytuacji i zależy nam przede wszystkim na Waszym zdrowiu.

W razie pytań prosimy o kontakt mailowy: biuro@lop.szczecin.pl - postaramy się rozwiać wszelkie wątpliwości na tyle, na ile będziemy mogli.

Z pozdrowieniami i życzeniami zdrowia,

Liga Ochrony Przyrody Okręg w Szczecinie i Wojeweódzki Komitet OWE.