Wojewódzki Konkurs Plastyczny z okazji "100 lat Niepodległej"!

strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 0.
wkp.jpg

Rok 2018 obfituje w wyjątkowe jubileusze. Obchodzimy 90 lat istnienia Ligi Ochrony Przyrody, ale jest jeszcze jedna niezwykle ważna rocznica - 100 lat temu Polska odzyskała niepodległość! Jest to naprawdę ważne wydarzenie w naszej historii, dlatego warto uczcić to w wyjątkowy sposób. Ogłaszamy więc Wojewódzki Konkurs Plastyczny z okazji "100 lat Niepodległej" pt. "Ojczysta przyroda jest wokól nas - symbole odwagi i męstwa".

Konkurs dedykowany jest dla wszystkich uczniów szkół podstawowych w województwie zachodniopomorskim w następujących kategoriach:

  • uczniowie klas I-IV
  • uczniowie klas V- VIII

Dodatkowo zostaną przyznane nagrody dla dzieci z ośrodków opiekuńczo wychowawczych,
w tym dzieci niepełnosprawnych.

Na laureatów i wyróżnionych, a także dla opiekunów prac oraz szkół czekają bardzo atrakcyjne nagrody. To dodatkowy powód, aby przyjrzeć się naszej przyrodzie, która towarzyszyła nam i dodawała otuchy w trakcie walki o niepodległość i przez 100 kolejnych lat.

Pełny regulamin oraz dodatkowe informacje o tematyce prac można pobrac tutaj:

https://drive.google.com/file/d/1qaIM66qX0owkNdKOJKwvteb_FwDgE84a/view?u...

 

Życzymy powodzenia!

 

 

Projekt dofinansowany ze środków Wojewózkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie