Wojewódzki Konkurs Plastyczny z okazji "100 lat Niepodległej"!

wkp.jpg

Rok 2018 obfituje w wyjątkowe jubileusze. Obchodzimy 90 lat istnienia Ligi Ochrony Przyrody, ale jest jeszcze jedna niezwykle ważna rocznica - 100 lat temu Polska odzyskała niepodległość! Jest to naprawdę ważne wydarzenie w naszej historii, dlatego warto uczcić to w wyjątkowy sposób. Ogłaszamy więc Wojewódzki Konkurs Plastyczny z okazji "100 lat Niepodległej" pt. "Ojczysta przyroda jest wokól nas - symbole odwagi i męstwa".

Konkurs dedykowany jest dla wszystkich uczniów szkół podstawowych w województwie zachodniopomorskim w następujących kategoriach:

• uczniowie klas I-IV
  • uczniowie klas V- VIII

Dodatkowo zostaną przyznane nagrody dla dzieci z ośrodków opiekuńczo wychowawczych,
w tym dzieci niepełnosprawnych.

Na laureatów i wyróżnionych, a także dla opiekunów prac oraz szkół czekają bardzo atrakcyjne nagrody. To dodatkowy powód, aby przyjrzeć się naszej przyrodzie, która towarzyszyła nam i dodawała otuchy w trakcie walki o niepodległość i przez 100 kolejnych lat.

Pełny regulamin oraz dodatkowe informacje o tematyce prac można pobrac tutaj:

Życzymy powodzenia!

Projekt dofinansowany ze środków Wojewózkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie