Wyniki konkursu "Co wisi w powietrzu?"

Mamy już wyniki konkursu drużynowego "Co wisi w powietrzu?" realizowanego w ramach kampanii "Dobre praktyki dla poprawy klimatu"! Konkurs skierowany był do zespołów badawczych ze szkół podstawowych, które za pomocą specjalnych zestawów, musiały przeprowadzić 28 doświadczeń dotyczących jakości powietrza na wybranym przez siebie terenie. Na tej podstawie zespoły musiały przygotować sprawozdanie, mówiące nie tylko o wynikach badań, ale zawierające również obszerne wnioski.

Zespoły, które zakwalifikowały się do konkursu były niezwykle zaangażowane i z pasją podeszły do realizacji zadań konkursowych. Bardzo nas to cieszy i ciężko było wybrać zwycięzców, jednak po długich naradach Komisja konkursowa zdecydowała się przyznać:

I miejsce: Zespół badawczy ze Szkoły Podstawowej Nr 1 w Stargardzie

Opiekunowie zespołu: Lilianna Janeczek, Beata Trzeciak, Magdalena Kowalczyk-Barszczak

Członkowie zespołu: Olena Pałczyńska, Michalina Tomaszewska, Zofia Biały, Oliwia Sławińska, Wiktoria Kowalska, Amelia Żeleźniak

II miejsce ex aequo: Zespół badawczy ze Szkoły Podstawowej nr 35 w Szczecinie

Opiekun zespołu: Beata Bergiel

II miejsce ex aequo: Zespół badawczy ze Szkoły Podstawowej nr 69 w Szczecinie,

Opiekunowie zespołu: Jolanta Śliwińska, Grażyna Zacharewicz,

Członkowie zespołu: Tymoteusz Duszyński, Mariusz Głodkowski, Paulina Głodkowska, Łukasz Janczura, Miłosz Niechajczyk-Suwalski, Magdalena Schulz

Serdecznie wszystkim gratulujemy!