Wyniki konkursu "Dobry klimat dla czystego powietrza"

strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 24.

Mamy już dla Was wyniki kolejnego konkursu - "Dobry klimat dla czystego powietrza". Tym razem zadaniem uczestników było filmu prezentującego właściwą postawę oraz działania wpływające na poprawę jakości powietrza w najbliższej okolicy oraz zachęcającego do wprowadzenia tych działań do życia codziennego – budującego „dobry klimat” do wprowadzania pozytywnych, proekologicznych zmian.

A tak prezentuje się lista laureatów!

I KATEGORIA WIEKOWA

I miejsce: Blanka Borzeszkowska, Szkoła Podstawowa Nr 3 w Nowogardzie, opiekun: Agnieszka Białczak

II miejsce: Dominika Oślizło, Szkoła Podstawowa Nr 3 w Nowogardzie, opiekun: Agnieszka Białczak

III miejsce: Jarosław Jaz, Szkoła Podstawowa Nr 3 w Dębnie, opiekun: Mirosława Kulawiak-Książek.

Wyróżnienie: Anna Dudek, Szkoła Podstawowa w Kliniskach Wielkich, opiekun: Anna Mikuś

II KATEGORIA WIEKOWA

I miejsce: Oliwier Nizioł, Szkoła Podstawowa Nr 3 w Dębnie, opiekun: Mirosława Kulawiak-Książek

II miejsce: Lena Wojciechowska, Szkoła Podstawowa Nr 3 w Nowogardzie, opiekun: Agnieszka Białczak

II miejsca ex aequo: Aleksandra Bąk, Szkoła Podstawowa Nr 3 w Nowogardzie, opiekun: Agnieszka Białczak

III miejsce: Dawid Jaz, Szkoła Podstawowa Nr 3 w Dębnie, opiekun: Mirosława Kulawiak-Książek

III KATEGORIA WIEKOWA

I miejsce: Zuzanna Czarnota, Centrum Edukacji Ogrodniczej w Szczecinie, opiekun: Anna Binkiewicz-Darcz

Wyróżnienie: Marta Kramarz, XIII Liceum Ogólnokształcące w Szczecinie, opiekun: Małgorzata Majewska

Serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym! Dziękujemy z całęgo serca wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie i poświęcili swój czas na przygotowanie filmu. Niestety nie możemy nagrodzić wszystkich, choć bardzo byśmy chcieli za Wasz ogromny wkład i świadomość, jak ważne jest zaangażowanie każdego z nas w troskę o powietrze, którym oddychamy!