Wyniki konkursu "Jak dbamy o czyste powietrze?"

strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 24.

Trochę później niż obiecaliśmy, ale już je mamy - wyniki konkursu plastycznego "Jak dbamy o czyste powietrze?"!

Konkurs skierowany był do naszych najmłodszych podopiecznych - przedszkolaków, uczniów klas I-II i uczniów szkół specjalnych. Musimy przyznać, że jesteśmy pod ogromnym wrażeniem Waszego talentu i świadomości!

A teraz to co najważniejsze, czyli same wyniki!

I KATEGORIA WIEKOWA - PRZEDSZKOLA I KLASY "0"

I MIEJSCE: Filip Dzieniak, Przedszkole Publiczne  Nr 3 w Szczecinie, opiekun:  Natalia Suleja

II MIEJSCE: Natalia Kowalska, Szkoła Podstawowa Nr 1 w Stargardzie, opiekun: Helena Staruch

III MIEJSCE: Laura Ziętek,  Przedszkole Publiczne  Nr 67 w Szczecinie, opiekun: Justyna Szymańska

III MIEJSCE EX AEQUO: Gabirela Lewandowska, Szkoła Podstawowa Nr 1 w Stargardzie, opiekun: Małgorzata Dobrzyńska

WYRÓŻNIENIE: Piotr Olejnik, Szkoła Podstawowa Nr 69 w Szczecinie, opiekun: Nikoleta Szulc-Warachowska

WYRÓŻNIENIE: Alicja Kałużniak, Szkoła Podstawowa Nr 1 w Stargardzie, opiekun: Małgorzata Dobrzyńska

 

II KATEGORIA WIEKOWA - SZKOŁA PODSTAWOWA KLASY I - III

I MIEJSCE: Filip Słowiński, Szkoła Podstawowa Nr 69 w Szczecinie, opiekun: Monika Siwek-Pliszka

II MIEJSCE: Zuzanna Pentela, Szkoła Podstawowa Nr 18 w Szczecinie, opiekun: Bożena Pawlak

II MIEJSCE EX AEQUO: Oliwia Kiedos, Szkoła Podstawowa Nr 69 w Szczecinie, opiekun: Maria Stanisławska

III MIEJSCE: Szymon Purczyński, Szkoła Podstawowa Nr 33 w Szczecinie, opiekun: Aleksandra Szymczak

III MIEJSCE EX AEQUO: Antoni Łęczycki, Szkoła Podstawowa Nr 69 w Szczecinie, opiekun: Dorota Miłoszewska

WYRÓŻNIENIE: Liliana Ostrowska, Szkoła Podstawowa Nr 3 w Nowogardzie, opiekun: Iwona Kusek

WYRÓŻNIENIE: Kacper Moskal, Szkoła Podstawowa Nr 69 w Szczecinie, opiekun: Dorota Miłoszewska

WYRÓŻNIENIE: Julia Szmurło, Szkoła Podstawowa w Kliniskach Wielkich, opiekun: Małgorzata Sałata

 

III KATEGORIA WIEKOWA - SZKOŁY I OŚRODKI SPECJALNE

I MIEJSCE: Dawid Wróblewski, OREW w Kołobrzegu, opiekun: Aneta Saczka

II MIEJSCE: Wiktoria Wiśniewska: SOSW Nr 1 w Szczecinie, opiekun: Joanna Pluta

III MIEJSCE: Antoni Antczak, PSP Nr 67 w Szczecinie, opiekun: Sonia Węglińska

WYRÓŻNIENIE: Filip Suchalski, PSP Nr 67 w Szczecinie, opiekun: Sonia Węglińska

WYRÓŹNIENIE: Michał Dziecioł, OREW w Kołobrzegu, opiekun: Agnieszka Kowalewska

 

Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom i wyróżnionym. Wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie serdecznie dziękujemy i życzymy powodzenia w kolejnych konkursach!

 

Do zobaczenia!