Wyniki konkursu "Ojczysta przyroda jest wokół nas - symbole odwagi i męstwa"

strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 0.
wkp.jpg

Kochani, śpieszymy do Was z wynikami Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego z okazji "100 lat Niepodległej" pt. "Ojczysta przyroda jest wokół nas - symbole odwagi i męstwa". Przyszło do nas naprawdę dużo prac, które nas wprost zachwyciły. Jestemni dumni z zaangażowania, jakim wykazali się wszyscy uczestnicy, a także opiekunowie prac.

Konkurs obywał się w dwóch kategoriach wiekowych: kalegoria I - klasy I-IV szkoły podstawowej, kategoria II - klasy V-VIII. W każdej kategorii uczestnicy przedstawili przyrodnicze symbole Polski, które towarzyszyły naszym przodkom w walce o niepodległość i które przypominają o tym poświęceniu do dnia dzisiejszego.

Oto zwycięzcy w obu kategoriach!

KATEGORIA I – klasy I-IV

I miejsce ex aequo: Marita Matławska, Szkoła Podstawowa w Żabnicy, opiekun: Maria Chrobak

I miejsce ex aequo: Zuzanna Pentela, SP 18 w Szczecinie, opiekun: Bożena Pawlak

II miejsce: Zuzanna Sawicka, Szkoła Podstawowa w Kliniskach Wielkich, opiekun: Alicja Jaskuła

III miejsce: Krzysztof Kozubowski, Szkoła Podstawowa Nr 5 w Szczecinku, opiekun: Anna Albrecht

IV miejsce: Leonard Popławski, Szkoła Podstawowa w Żółtnicy, opiekun: Marzena Korotkiewicz

V miejsce: Piotr Gałwa, Szkoła Podstawowa Nr 1 w Choszcznie, opiekun: Małgorzata Walendzik

 

Nagrody specjalne prezesa za wkład pracy:

I nagroda: Natasza Komosa, Szkoła Podstawowa Nr 1 w Gryfinie, opiekun: Monika Mielniczenko

II nagroda: Luiza Maria Popławska, Szkoła Podstawowa Nr 1 w Gryfinie, opiekun: Monika Mielniczenko

 

Wyróżnienia:

Wyróżnienie: Tomasz Celmer, Szkoła Podstawowa Nr 1 w Gryfinie, opiekun: Monika Mielniczenko

Wyróżnienie: Aleksandra Chranowska, Szkoła Podstawowa Nr 2 w policach, Opiekun:

Wyróżnienie: Daniel Wyżykowski, Szkoła Podstawowa w Strzelewie, opiekun: Ewa Rapa,

Wyróżnienie: Nina Toboła, Szkoła Podstawowa w Brwicach, opiekun: L. Maciejewska

Wyróżnienie: Mikołaj Kikun, Szkoła Podstawowa w Brwicach, opiekun: Elżbieta Afiniec

Wyróżnienie: Julian Brzuska, Szkoła Podstawowa w Wrześnicy, opiekun: Monika Waćkowska

Wyróżnienie: Weronika Wieczorek-Krygler, Szkoła Podstawowa w Bierzwniku, opiekun: Teresa Pawlicka

Wyróżnienie: Zuzanna Wawrzyniak, Szkoła Podstawowa Nr 1 w Choszcznie, opiekun: Marta Snopkowska

Wyróżnienie: Szymon Tarnowski, Szkoła Podstawowa w Karścinie, opiekun:

Wyróżnienie: Wiktoria Leśniewska, Szkoła Podstawowa nr 5 w Szczecinku, opiekun: Barbara Socha

Wyróźnienie: Hanna Piotrowska, Szkoła Podstawowa w Trzcińsku Zdroju, opiekun: Anna Zawadzka

 

KATEGORIA II – klasy V-VIII

I miejsce: Hanna Sitarek, Szkoła Podstawowa Nr 37 w Szczecinie, opiekun: Monika Zdybicka

II miejsce: Julia Knapińska, Szkoła Podstawowa Nr 37 w Szczecinie, opiekun: Monika Zdybicka

III miejsce: Aleksandra Czarnecka, Szkoła Podstawowa Nr 69 w Szczecinie, opiekun: Jolanta Śliwińska

IV miejsce: Jakub Baran, Szkoła Podstawowa we Wrześnicy, opiekun: Elżbieta Świeboda

V miejsce: Monika Masztelarz, Szkoła Podstawowa Nr 37 w Szczecinie, opiekun: Monika Zdybicka

 

Nagrody specjalne Prezesa za wkład pracy:

I nagroda: Przemysław Domagalski, Szkoła Podstawowa w Dunowie, opiekun: Małgorzata Śmiałkowska

II nagroda: Maral Habrych, Szkoła Podstawowa w Różańsku, opiekun: Bożena Frączak

III nagroda: Michał Kuliś, Szkoła Podstawowa w Karlinie, opiekun: Aniela Bagińska

 

Wyróżnienia

Wyróżnienie: Aleksandra Gębicz, Szkoła Podstawowa w Jesionowie, opiekun: Anna Staruch

Wyróżnienie: Wiktoria Gruchot, Szkoła Podstawowa Nr 3 w Dębnie, opiekun: Mirosława Kulawiak-Książek

Wyróźnienie: Wojciech Jaździkowski, Szkoła Podstawowa Nr 3 w Dębnie, opiekun: Mirosława Kulawiak-Książek

Wyróżnienie: Maria Wesołowska, Publiczna Szkoła Podstawowa w Mierzynie, opiekun: Marek Bartmmen

Wyróżnienie: Oliwia Kuligowska, Szkoła Podstawowa Nr 1 w Gryfinie, opiekun: Lucyna Mihoub

Wyróżnienie: Jan Bodys, Szkoła Podstawowa Nr 1 w Gryfinie, opiekun: Lucyna Mihoub

Wyróżnienie: Oliwia Buchholz, Szkoła Podstawowa w Barwicach, opiekun: K. Furman

Wyróżnienie: Miłosz Ziętek, Szkoła Podstawowa w Stołecznej, opiekun: Anna Walawender

Wyróżnienie: Sara Wilczewska, Szkoła Podstawoa Nr 37 w Szczecinie, opiekun: Monika Zdybicka

Wyróżnienie: Magdalena Schulz, Szkoła Podstawowa Nr 69 w Szczecinie, opiekun: Jolanta Śliwińska

Wyróżnienie: Pola Bosiacka, Szkoła Podstawowa Nr 3 w Nowogardzie, opiekun: Agnieszka Białczak

Wyróżnienie: Nikola Orzechowska, Szkoła Podstawowa Nr 1 w Stargardzie, opiekun: Lilianna Janeczek

 

Dodatkowo przyznane zostały przyznane nagrody w grupie szkół specjalnych. Oto zwycięzcy:

I miejsce ex aequo: Gabriela Groc, PSONI w Kołobrzegu, opiekun pracy: Marta Erbacher,
I miejsce ex aequo: Filip Suchalski, Podstawowa Szkoła Specjalna Nr 67 w Szczecinie, opiekun pracy: Sonia Węglińska
II miejsce: Mateusz Pyrak, OREW Kołobrzeg, opiekun pracy: Anna Sereda, Robert Moszko

Serdecznie gratulujemy laureatom oraz wszystkim wyróżnionym uczestnikom! Dziękujemy wszystkim za udział, Wasze zaangażowanie naprawdę wiele dla nas znaczy!

Do wszystkich laureatów oraz wyróżnionych przyjdą zaproszenia przesłane na adres szkoły, w których poinformujemy, kiey odbędzie się uroczystośc podsumowania konkursu.

Do zobaczenie w kolejnym konkursie!