XXXIII Olimpiada Wiedzy Ekologicznej dla szkół średnich

owe.jpg

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że od tego roku Liga Ochrony Przyrody Okręg w Szczecinie przyjęła rolę wiodącego organizatora etapu okręgowego XXXIII Olimpiady Wiedzy Ekologicznej.

W skład Wojewódzkiego Komitetu OWE weszli:

Przewodnicząca:  Elżbieta Dusza - Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w  Szczecinie

Wiceprzewodniczący:  Zdzisław Nowak – Zachodniopomorskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Szczecinie

Członkowie: Jolanta Sojka - RDLP Szczecin, Emilia Gwizd - Kuratorium Oświaty Szczecin, Dorota Janicka – dyrektor Zespołu Parków Krajobrazowych woj. zachodniopomorskiego, Marieta Czekałowska - Zachodniopomorski WIOŚ Szczecin, Andrzej Grzana - WFOŚiGW w Szczecinie, Krzysztof Adamczak - RDOŚ w Szczecinie, Renata Wiśniewska – Zarząd LOP, Danuta Chodyniecka - wiceprezes LOP.

Odbył się już I etap podstawowy - szkolny, przeprowadzony w dniu 10 stycznia br. w szkołach, które zgłosiły chęć udziału w Olimpiadzie. W tym roku swoich sił spróbowało prawie 1000 uczniów z 57 szkół średnich w całym województwie. Spośród nich wyłoniliśmy 69 najlepszych, którzy wezmą udział w II etapie-  okręgowym XXXIII edycji Olimpiady, który odbędzie się 14 kwietnia w XIV Liceum Ogólnokształcącym w Szczecinie. W stosownym czasie do wszystkich finalistów zostaną przesłane zaproszenia.

Ten prestiżowy konkurs swoim honorowym patronatem objął  Członek Zarządu Województwa Zachodniopomorskiego – Pan Ryszard Mićko. Dziękujemy!

Trzymamy kciuki za wszystkich finalistów, a pozostałym uczestnikom serdecznie dziękujemy i życzymy powodzenia w kolejnej edycji!

Galeria:
XXXIII Olimpiada Wiedzy Ekologicznej dla szkół średnich