Zapraszamy na WAKACYJNE WARSZTATY ODKRYWCÓW NATURY

strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 24.
kolonia.jpg

Z przyjemnością zapraszamy dzieci i młodzież ze szkół podstawowych i gimnazjum do udziału w tegorocznych Wakacyjnych Warsztatach Odkrywców Natury. W tym roku organizujemy turnusy w malowniczych miejscowościach położonych w pięknych, polskich górach. Mamy już terminy i wolne miejsca turnusów:

Wakacyjne Warsztaty Odkrywców Natury w Zawoi – miejscowości położonej we wschodniej części Beskidu Żywieckiego u podnóża „Królowej Beskidów” Babiej Góry. Zawoja posiada niezwykłe walory klimatyczne, krajobrazowe i turystyczne, pełną atrakcji dla najmłodszych.

Dom Wypoczynkowy „Wiktoria” http://www.wiktoriazawoja.pl/

Termin: 30.06 – 13.07.2017 r.

Wakacyjne Warsztaty Odkrywców Natury w Białce Tatrzańskiej - popularnej i malowniczej miejscowości podhalańskiej położonej na Pogórzu Bukowińskim nad przepiękną i czystą rzeką Białką z widokiem na panoramę Tatr.

Dom Wypoczynkowy „Pod Tatrami” http://www.podtatrami.pl/

Termin: 15.07-28.07.2017 r.

 

 

CENA KAŻDEGO TURNUSU: 1500,00 zł - możliwa płatność w ratach (od lutego 2017 r.)

DLA CZŁONKÓW LOP 100 ZŁ ZNIŻKI :)

 

 

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizacji wypoczynku dzieci, wykwalifikowaną kadrę. Wypoczynek nadzorowany przez Kuratorium Oświaty

CENA TURNUSU OBEJMUJE:

- dojazd ze Szczecina do ośrodka i powrót,

- pobyt (noclegi, 4 posiłki dziennie),  

- ciekawy program turnusu, atrakcje,

- liczne wycieczki krajoznawcze,

- ogniska, dyskoteki i konkursy z nagrodami,

-ubezpieczenie NNW.

Zapisy w biurze LOP lub pod nr tel. 91 422 46 91, informacje można uzyskać także pisząc do nas na adres: biuro@lop.szczecin.pl

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY :)