Zaproszenie na konferencje połączoną z podsumowaniem konkursu

baners.jpg

Liga Ochrony Przyrody Okręg w Szczecinie  zaprasza nauczycieli ze szkół podstawowych
z terenu województwa zachodniopomorskiego, uczniów - uczestników  konkursu „Domowy kodeks eko-konsumpcji" wraz z członkami ich gospodarstw domowych oraz uczestników IV edycji konkursu „Kto jest eko ten zajdzie daleko”

do udziału w konferencji podsumowującej projekt

Eko-konsument: jak najmniej wytworzyć - jak najwięcej odzyskać - jak najmniej zaszkodzić”

Podczas konferencji odbędzie się uroczyste podsumowanie konkursu „Domowy kodeks eko-konsumpcji” oraz IV edycji konkursu „Kto jest eko ten zajdzie daleko”

Konferencja odbędzie się 12 grudnia 2014 r. w godzinach 12.00 – 15.00
w Zachodniopomorskim Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Szczecinie, ul. Sowińskiego 68.

Program konferencji:

12.00  - 12.20 Rozpoczęcie konferencji i powitanie uczestników

12.20 - 12.45 Wykład: Zrównoważony transport - infrastruktura rowerowa" - dr Michał Kupiec, Kat. Ekologii, Ochrony i Kształtowania Środowiska, ZUT w Szczecinie

12.45 - 13.10  Wykład: Eko-konsumpcja – czy to ma senes? – dr inż. Elżbieta Dusza, Kat. Ekologii, Ochrony i Kształtowania Środowiska, ZUT w Szczecinie

13.10 - 13.40 Przerwa na poczęstunek

13.40 - 14.10 Odczytanie protokołu komisji konkursowej i wręczenie nagród laureatom i uczestnikom konkursu „Domowy kodeks eko-konsumpcji”

14.10 - 14.40 Odczytanie protokołu komisji konkursowej i wręczenie nagród laureatom i uczestnikom konkursu Kto jest eko ten zajdzie daleko”

14.40 - 15.00 Podsumowanie i zakończenie konferencji

Zgłoszenia przyjmowane są w biurze LOP pod nr telefonu 91 422 46 91 lub pocztą elektroniczną: biuro@lop.szczecin.pl

Patrycja Romanowska