Zaproszenie - podsumowanie konkursów: "Najaktywniejsze Szkolne Koło LOP" i "Kto jest EKO"

las.jpg

Stało się! Kolejne edycje naszych konkursów dobiegły końca. Nadesłane prace były niezwykłe ciekawe a podjęte przez dzieci i młodzież działania, nadzorowane przez opiekunów zmuszały do refleksji i inspirowały. Udało nam się, choć nie było to łatwe, wyróżnić najprężniej działające Szkolne Koło LOP oraz młodych ekologów mających najciekawsze pomysły, jak chronić przyrodę i środowisko.

Laureatów wyróżnionych w konkursach chcielibyśmy osobiście nagrodzić i złożyć gratulacje podczas uroczystego podsumowania konkursów:
"Kto jest EKO ten zajdzie daleko" - Edycja VI oraz "Najaktywniejsze Szkolne Koło Ligi Ochrony Przyrody w województwie zachodniopomorskim" - Edycja XXVI.

Nasza mała gala odbędzie się dnia 9 grudnia 2016 r. (piątek) o godzinie 11:00 w Zachodniopomorskim Centrum Kształcenia Nauczycieli w Szczecinie (ul. Gen.Józefa Sowińskiego 68).

Serdecznie gratulujemy autorom najlepszych prac oraz opiekunom najaktywniejszych Kół LOP! Wszystkim uczestnikom konkursów natomiast życzymy wytrwałości w dalszej pracy i szczęścia w kolejnych konkursach!

Do zobaczenia!

Aleksandra Albińska